Individuálna forma SN
Svet novorodenca - kurz
Podpora - pomoc pri dojčení
Laktačná poradkyňa
Máj 2019-20 Sp. Nová Ves
Piknik s pôr.asistentkou
Individuálna forma HPR
Harmonický pôrod - kurz
Pre tehuľky a dieťa
Potreby...čo do pôrodnice
Online, individ.kurz
Všetko o pôrode
Každý utorok, Spišská Nová Ves
Cvičenie pre tehotné
Kontrola, ošetrenie, poradenstvo
Starostlivosť po pôrode
Každý utorok - PFP Sp.Nová Ves
Predpôrodná príprava
Individuálna konzultácia
Tehotenská poradňa

Individuálna konzultácia

Tehotenská poradňa

Každá tehotná si zaslúži starostlivosť pôrodnej asistentky (PA)

Individuálne stretnutie s licencovanou PA a poradenstvo je zamerané na rôzne otázky, týkajúce sa prirodzeného/normálneho tehotenstva a zdravého pôrodu. Ide o precíznu prípravu tela,a hľbky mysle, cítena, vnímania a správneho postoja k normálnym dejom,,pričom je otecko dôležitou súčasťou nastývajúcej rodinky. 

Pôrodná asistentka

- je zdravotníckym profesionálom pre zdravé tehotenstvo, prirodzený pôrod a normálne popôrodné obdobie

- je kľúčovou osobou v zdravotníckej starostlivosti o ženu, matku a dieťa, rodinu

Poskytuje odborný dohľad, pomáha ženám ľahšie prechádzať tehotenstvom,  pôrodným procesom a lepšie prijať úlohu matky.  Hlavnými  pracovnými  nástrojmi pôrodnej asistentky sú  HLAVA - RUKY - SRDCE

Ak tehotná cíti potrebu stretávať sa, radiť s pôrodnou asistentkou, potrebuje jej podporu a profesionálnu zdravotnícku pomoc, je tu cesta k naplnenému prežívaniu tehotenstva a zdravému pôrodu v jej starostlivosti. Žiadajte o o stretnutie(poradenstvo/tehuporadňu individuálnou formou. Našim spoločným úsilím bude odstrániť strach z pôrodu a vyburcovať u tehulky prirodzenú-vrodenú schopnosť porodiť, naplniť ju pocitom istoty a dôvery v seba samú. Pozorným načúvaním a odborným sprevádzaním v období tehotenstva mobilizovať vlastnú silu a intuíciu budúcej mamičky, s vedomím originality každej z nich.
 
 
Individuálna  STAROSTLIVOSŤ V TEHOTENSTVE
 
Pôrodná asistenkta sa venuje súkromne iba jednej budúcej mamičke, prípadne obom nastávajúcimh rodičom, kde sa vytvorí dostatočný časový priestor, aby vyhovoval osobitým požiadavkám a individuálnym bio-psycho-sociálnym potrebám budúcej mamičky a otecka dieťa. 
 
  • tehotenská poradňa (kontrola, sledovanie, hodnotenie stavu tehotnej  a dieťaťa, základné vyšetrenia, merania, sledovanie rastu, polohy dieťatka...vyš. pohmatom, posluchom, pohľadom)
  • odpovede na otázky, rozoberieme všetko, čo mamičku zaujíma v súvise so súčasným a  nastávajúcim obdobím - diskutujeme :)
  • odborná konzultácia ohľadom životosprávy, fyziologických zmien v tehotenstve, ako zvládať miernu záťaž, čomu sa vyhýbať, na čo sa zamerať v jednotlivých mesiacoch tehotenstva 
  • precízna cielená príprava zameraná na prirodzený pôrod (odborné rady, inšrukcie, informácie, telesná aj psychická príprava, aromaterapia, fytoterapia, hydroterapia, prirodzené stimulačné techniky, špecifické cviky a dýchanie uľahčujúce pôrod)
  • súkromné stretnutia sa nesú v duchu príjemnej uvoľnenej atmosféry s empatickou komunikáciou, vzájomnej dôvery a citlivého ústretového prístupu, s cieľom navodiť stav vnútornej harmónie, radostného prežívania tehotenstva a očakávania pôrodu
  • mamička sa môže zúčastňovať aj skupinovej psychofyzickej prípravy  na pôrod (prednášková časť a tehotenské cvičenie)
  • individuálna príprava blízkej osoby k pôrodu, alebo formou skupinovej intenzívnej prípravy Všetko o pôrode

Termíny stretnutia si určíme po vzájomnej dohode. Stretávame sa v priestoroch Štúdia Luneta, Strojnícka 2, v Spišskej Novej Vsi (sídl.Západ). Vo výnimočných  prípadoch je možná súkromná konzultácia v prirodzenom prostredí, v priestoroch vášho domova.

SOM TU PRE VÁS  :-) Ak zvažujete osobitný prístup v odbornej starostlivosti o vás, pokojne mi zavolajte 0907025298, napíšte vašu požiadavku prostredníctvom kontaktného formulára, mailom:  info@porodnaasistencia.sk

Máte  možnosť využiť odb.konzultácie aj telefonicky/virtuálne za vopred dohodnutých podmienok. Profesionálne zdravotnícke služby pôr. asistentky nie sú hradené zdravotným poisťovňai.

Licencovaná pôrodná asistentka v samostatnej zdavotníckej praxi s účinnosťou od r.2006,  s mnohoročnou skúsenosťou na viacerých úsekoch gyn.- pôrodníckych oddelení nemocníc, s praxou v ambulantnej zložke aj v prirodzenom prostredí klientiek, Výkon certifikovanej činnosti PFP (psychofyzickej príprava na pôrod) od roku 2004.

Zaujímavé info a články nájdete na našej facebook stránke - pôrodná asistenciaTaktiež si môžte zabezpečiť potrebné veci - prírod.produkty, pomôcky a potreby v tehotenstve, k pôrodu, pre dieťa.

V príprade záujmu o individuálne stretnutie, prosím o vyplnenie kontaktného formulára:

Objednávkový formulár

KURZ:
Vaše celé meno:
Vaša adresa:
Váš e-mail
Telefonický
kontakt:
Termín pôrodu
/vek dieťaťa:
Poznámky:

print Formát pre tlač