Zdroj: https://www.porodnaasistencia.sk/index.php?a=aktualne-aktivity/poradenstvo-v-tehotenstve-starostlivost-pri-prode-v-sestonedeli  •  Vydané: 8.9.2012 15:38  •  Autor: asistentka

Individuálna konzultácia

Tehotenská poradňa

Každá tehotná si zaslúži starostlivosť pôrodnej asistentky (PA)

Individuálne stretnutie s licencovanou PA a poradenstvo je zamerané na rôzne otázky, týkajúce sa prirodzeného/normálneho tehotenstva a zdravého pôrodu. Ide o precíznu prípravu tela,a hľbky mysle, cítena, vnímania a správneho postoja k normálnym dejom,,pričom je otecko dôležitou súčasťou nastývajúcej rodinky. 

Pôrodná asistentka

- je zdravotníckym profesionálom pre zdravé tehotenstvo, prirodzený pôrod a normálne popôrodné obdobie

- je kľúčovou osobou v zdravotníckej starostlivosti o ženu, matku a dieťa, rodinu

Poskytuje odborný dohľad, pomáha ženám ľahšie prechádzať tehotenstvom,  pôrodným procesom a lepšie prijať úlohu matky.  Hlavnými  pracovnými  nástrojmi pôrodnej asistentky sú  HLAVA - RUKY - SRDCE

Ak tehotná cíti potrebu stretávať sa, radiť s pôrodnou asistentkou, potrebuje jej podporu a profesionálnu zdravotnícku pomoc, je tu cesta k naplnenému prežívaniu tehotenstva a zdravému pôrodu v jej starostlivosti. Žiadajte o o stretnutie(poradenstvo/tehuporadňu individuálnou formou. Našim spoločným úsilím bude odstrániť strach z pôrodu a vyburcovať u tehulky prirodzenú-vrodenú schopnosť porodiť, naplniť ju pocitom istoty a dôvery v seba samú. Pozorným načúvaním a odborným sprevádzaním v období tehotenstva mobilizovať vlastnú silu a intuíciu budúcej mamičky, s vedomím originality každej z nich.
 
 
Individuálna  STAROSTLIVOSŤ V TEHOTENSTVE
 
Pôrodná asistenkta sa venuje súkromne iba jednej budúcej mamičke, prípadne obom nastávajúcimh rodičom, kde sa vytvorí dostatočný časový priestor, aby vyhovoval osobitým požiadavkám a individuálnym bio-psycho-sociálnym potrebám budúcej mamičky a otecka dieťa. 
 

Termíny stretnutia si určíme po vzájomnej dohode. Stretávame sa v priestoroch Štúdia Luneta, Strojnícka 2, v Spišskej Novej Vsi (sídl.Západ). Vo výnimočných  prípadoch je možná súkromná konzultácia v prirodzenom prostredí, v priestoroch vášho domova.

SOM TU PRE VÁS  :-) Ak zvažujete osobitný prístup v odbornej starostlivosti o vás, pokojne mi zavolajte 0907025298, napíšte vašu požiadavku prostredníctvom kontaktného formulára, mailom:  info@porodnaasistencia.sk

Máte  možnosť využiť odb.konzultácie aj telefonicky/virtuálne za vopred dohodnutých podmienok. Profesionálne zdravotnícke služby pôr. asistentky nie sú hradené zdravotným poisťovňai.

Licencovaná pôrodná asistentka v samostatnej zdavotníckej praxi s účinnosťou od r.2006,  s mnohoročnou skúsenosťou na viacerých úsekoch gyn.- pôrodníckych oddelení nemocníc, s praxou v ambulantnej zložke aj v prirodzenom prostredí klientiek, Výkon certifikovanej činnosti PFP (psychofyzickej príprava na pôrod) od roku 2004.

Zaujímavé info a články nájdete na našej facebook stránke - pôrodná asistenciaTaktiež si môžte zabezpečiť potrebné veci - prírod.produkty, pomôcky a potreby v tehotenstve, k pôrodu, pre dieťa.

V príprade záujmu o individuálne stretnutie, prosím o vyplnenie kontaktného formulára:

Objednávkový formulár

KURZ:
Vaše celé meno:
Vaša adresa:
Váš e-mail
Telefonický
kontakt:
Termín pôrodu
/vek dieťaťa:
Poznámky: